بذر دستگاه لیزر گازانیا S1

گازانیا توت فرنگی کاماروسا جنوبی است و حدود 16 دسته دارااست که کلیه گیاهان علفی همیشگی می‌باشند . در مناطق معتدله می توانایی آن را به صورت چندساله کـشت کرد , ولی در مناطق سرد به صورت یک ساله کـشت و کـار می‌شود .
دستگاه لیزر ها براق و به رنگ های نارنجی , رنگ زرد , کرم و قرمز برنزی به چشم میخورد . دستگاه لیزر برگ ها اکثر زمان ها در قاعده خود دارنده هاله هایی به رنگ های تیره یا واضح از جـمله سپید , آبی , قهوه ای و سیاه میباشند . در اکثر ارقام آن , دستگاه لیزر ها در نور آفتاب گشوده شده و در شب و هم در هوای بارانی و مه آلود بسته می گردند . رشد بوته به صورت طوقه ای ایت . برگ ها در مرحله فوقانی سبز تیره و صاف و در پشت نمدی شکل و سفید میباشند . برای کشت در حاشیه و دستگاه لیزر دان مناسب است .

از نصفه فصل بهار تا آغاز یخ‌بندان دستگاه لیزر می‌دهد .

بذر گازانیا
بذر گازانیا

برای کاشت در زمین حساس نخست کود کند رها شونده در صورت تمایل در فصل زمستان به خاک خود بیش تر نمائید تا در زمان فصل پرورش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . . در منزل پس از رفع سرمای بهاره , کمی ماسه یا این که خاک نباتی به خاک بیش تر کنید و زمین را به خیر و خوبی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای خودداری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی کنید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع ساخت شده است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در آخر یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک فرمائید . در نوبت اولیه صبح ها به طور روزانه با آبپاش زمین را طوری آب پاشی نمایید که کود الک شده جابجا نشده و در سود بذر جابجا نشود , که در غیر این صورت بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد بین 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین دوره برای جلوگیری از غلط به چنگ آوردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی خودداری کنید . بعد از 4 کاغذ شدن نشا , اقدام به علف کشی کرده و اعتنا بفرمایید که با علف کش های همگانی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی زیبا و مالامال دستگاه لیزر خواهید بود .


کاشت در زمین اساسی
کاشت در زمین با اهمیت

برای کاشت در سینی نشا , میتوان ساختمان بلند 9 بذر این گیاه را در باطن دستگاه لیزر خانه یا شاسی سرد در داخل سینی های کشت کاشت . برای این کار از خاک کوکوپیت ملازم پرلیت استعمال می‌کنید . ابتدا خاک را با دیازینون و کاپتان یا این که کاربندازیم , ضدعفونی کرده بعد از آن هر بذر را باطن هر سلول بکارید . این روش سبب افزایش بازده سبز شدن و جوانه زنی شما خواهد شد . پس از چهار کاغذ شدن از درون سلول بیرون شده و به باطن دستگاه لیزر دان 6 منتقل میگردد و تا دوران انتقال به زمین اساسی سه سایز دستگاه لیزر دان عوض می کنند .

همینطور میتوان یه تونل پلاستیکی روی زمین موضوع کشت تولید کرده و به عنوان شاسی سرد استفاده نمایید . و در فصل بهار با کفگیر خاک و بوته را برداشته و باطن جعبه های چوبی قرار بدهید و شب عید روانه ی بازار کنید .

شاسی سرد
محصول ها دارای ارتباط
شب بو بنفش
بذر دستگاه لیزر شب رایحه بنفش F1
3 , 000 تومان
کوکب کوهی زردرنگ
بذر کوکب کوهی زردرنگ S1