دستگاه لیزر ربذر مغربی S1

پیاز دستگاه لیزر لاله واژگون لیزر مغربی

امرها ضروری :
منشأ آن نواحی مرکزی و جنوبی ایالات متحده است . شـامل 125 گـونه یک سـاله , دو سـاله و چندسـاله است . برگ های آن نیزه ای شکل , دستگاه لیزر ها معطر و به رنگ های سفید , رنگ زرد یا صورتی , فنجانی و گهگاه شیپوری شکل می باشند و به طور منفرد و جانبی یا روی خوشه های انتهایی تشکیل می گردند . به‌تدریج دستگاه لیزر ها در غروب یا این که شب گشوده شده و در روز پژمرده می گردد . با کاشت بذر در پائیز , در خرداد به دستگاه لیزر می‌رود . مقاوم به سوز و سرما , نیاز به خاک با زه کشی خوب داشته و می بایست در محل آفتابی کشت شود .
با بذر , تقسیم بوته و قلمه قابل ارتقا است . بذر انواع یک ساله و چندساله در اوایل فصل بهار و گونه های دو ساله در اوایل تابستان در شاسی سرد کاشته میشود . بذر گونه های یک ساله و دو ساله در پائیز در محل کلیدی کشت می گردد . تقسیم بوته در اوایل فصل بهار انجام می‌شود . قلمه چوب نرم اشکال چندساله از شاخساره های بدون دستگاه لیزر در اواخر بهار تا اواسط فصل تابستان گرفته می شود .
بذر دستگاه لیزر مغربی
بذر دستگاه لیزر مغربی

برای کاشت آغاز کود کند رها شونده در صورت تمایل در فصل تابستان به خاک خود اضافه فرمایید تا در طول فصل پرورش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد , در فصل‌پاییز یه خرده ماسه یا این که خاک نباتی به خاک بیش تر نمائید و زمین را به نیکی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای خودداری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی کنید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع ایجاد شده‌است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در انتها یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک کنید . در نوبت نخستین صبح ها به طور روزانه با آبپاش زمین را طوری آب پاشی فرمایید که کود الک شده جابجا نشده و در سود بذر جابجا نشود , که در غیر این صورت بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد بین 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین دوره برای جلوگیری از اشتباه تصاحب کردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی پرهیز کنید . بعداز 4 کاغذ شدن نشا , مبادرت به علف کشی کرده و دقت بفرمایید که با علف کش های عمومی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی قشنگ و مالامال دستگاه لیزر خواهید بود .

محصولات مرتبط
شب بو بنفش

بذر دستگاه لیزر شب بو بنفش F1
3 , 000 تومان
کلم زینتی
بذر کلم زینتی صورتی F1
3 , 000 تومان
تاج خروس هرمی
بذر دستگاه لیزر تاج خروس هرمی S1
3 , 000 تومان